Aktuality

X. ročník KOMÁRNO RESCUE 2022

Desiaty jubilejný ročník súťaže posádok RZP KOMÁRNO RESCUE 2022, sa konal v dňoch 23. 8. 2022 až 24. 8. 2022 v areáli Marina Park, v Komárne.

Našu záchranku reprezentovali dve dvojčlenné posádky RZP. Nitriansku tvorila dvojica zdravotníckych záchranárov Filip Krička, Ján Dedinský a bratislavskú posádku Michaela Černajová a Kristián Sedlák.

Podujatie, už tradične, poskytlo príležitosť zdravotníckym záchranárom overiť si vedomosti a zručnosti v bezpečných podmienkach pri netradičných zásahoch. Na každej zo šiestich súťažných úloh  čakal na posádku tím popredných inštruktorov, nielen zo Slovenska. Aj počas tohto jubilejného ročníka mali kolegovia skvelú príležitosť stretnúť sa v príjemnej  atmosfére a zoznámiť sa aj so zahraničnými kolegami, s ktorými si mohli vymeniť zážitky či skúsenosti.

Sme nesmierne hrdí na našich nitrianskych kolegov Filipa Kričku a Jána Dedinského, ktorí obsadili krásne 2. miesto. Rovnako veľmi pekné umiestnenie sa podarilo aj bratislavským kolegom, Michaele Černajovej a Kristiánovi Sedlákovi,  ktorí obsadili 5. miesto.

Srdečne obom našim posádkam GRATULUJEME  a ďakujeme im za skvelú reprezentáciu našej záchranky na KOMÁRNO RESCUE 2022.

Publikované: 24. augusta 2022
Zdieľajte článok: