RESCUE 2012 – Šachtičky, odborné podujatie a súťaž posádok RZP

Výsledková listina vo formáte .pdf [355kB] súťaže posádok RZP – RESCUE 2012 – Šachtičky, ktoré sa konalo v dňoch 3. – 5. mája 2012.

Fotogaléria z podujatia sa nachádza tu.

Štart. č.Posádkaúloha č. 1úloha č.2úloha č. 3úloha č.4úloha č. 5úloha č. 6úloha č. 7kvízSpoluPoradie
1.Baťákovci (Bc. Černáková, Bc. Mitala, NsP Partizánske)7001385111095064013001195500778020
2.Cito (Torišková, Bc. Cibira, ZDZS, Nitra)111015601225650124513801210150853014
3.Jogurti (Bc. Svatíková, Otajovič, ZDZS, Piešťany)470151580065068511557950607024
4.Gumkáči (Bc. Michalík, Bc. Šimko, ZDZS, Žiar n./H.)1440155013009505901535120535089208
5.Jajo a Pajo (Bc. Vedej, Žatko, ZDZS, Bánovce n./B.)600137013751000162010001075150819017
6.KE 1 (Breza, Köröši, Záchranná služba Košice)93516301250400176510751220400867512
7.KE 2 (Bc. Bakši, Pallér, Záchranná služba Košice)8501750100095014759351210150832016
8.Kobra MIJ (Bc. Antl, Bc. Toma, ZDZS, Bratislava)152517701600500910133577050089109
9.L&J (Bc. Kello, Lang, ZDZS - Bratislava)8501740155010005401430920500853014
10.Levice 1 (Nespešná, Čenger, ZDZS, Levice)5301780165095017651530123050099352
11.Žochári (Bc. Schmiesterová, Bc. Urbanec, ZDZS, Topoľčany)840187015509707001255945500863013
12.M&M´s (Bc. Mesárošová, Bc. Deržák, OS ZZS SR, Bratislava)exexexexexexexex025
13.MD Bratislava (Jágerský, Bc. Pavlačka, ZDZS, Bratislava)4601570130095076512009650721021
14.Otroci (Bc. Zelená, ZDZS, Banská Bystrica, Bc. Sládek, OS ZZS, Bratislava)10701680140040015551660117050094354
15.Rýchla rota Chip a Dail (Bc. Kazáriková, Bc. Hlava, ZDZS, Banská Bystrica)9301675152595011109801055500872511
16.SZU BA 1 (Bučány, Choma, SZU Bratislava)740174014755501340890880500811518
17.SZU BA 2 (Dobiáš, Rajecký, SZU Bratislava)9151600145055014951375111545089507
18.ZAMED 1 (Sedláčková, Palacka, ZAMED, s r.o., Komárno)80016651150400134011601095500811019
19.ZAMED 2 (Bc. Gažová, Hráček , ZAMED, s r.o., Komárno)710132010759505901065850400696022
20.Urgent Jégého (Bc. Plačková, Bc. Krajíc, ZDZS, Bratislava)63016507502509501410535450662523
21.UZS BB (Donoval, Palúch, SZU Banská Bystrica)14001770125095011901390121015093105
22.UKF 1 (Kvasnovský, Slemenský, UKF Nitra)163519801650750171013501325150105501
23.UKF 2 (Kureková, Rojko, UKF Nitra)14101910120020063516501375350873010
24.Duo Matao (Košútová Martina, LSE, Matej Voráček, ZDZS, Nitra)9901750105095016301850109020095103
25.M&M (Longuerová, Žilavý, SZU Banská Bystrica)9851790175020017601355100540092456